O NAS

 

KP Accounting Services to spółka wyspecjalizowana w zakresie szeroko rozumianych usług z zakresu rachunkowości, księgowości oraz podatków.

 

Założycielami spółki są osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym w obszarze rachunkowości, finansów i zarządzania.

 

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych na rzecz osób fizycznych i prawnych. Naszą dewizą zaś jest zadowolenie Klienta.

 

Do każdego Klienta i projektu podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując się do potrzeb i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom.

 

W naszej pracy wykorzystujemy licencjonowane programy księgowe, dostarczane przez liderów rynku (Microsoft, Sage - Symfonia), kompatybilne z innymi programami dostępnymi na rynku. Między innymi dzięki temu możemy sprostać wymaganiom naszych Klientów w zakresie integracji systemów informatycznych Klienta i naszych.

 

Wiemy, jak ważna jest ochrona informacji, zarówno tych przekazywanych przez Klienta, jak i tych, których dostarcza nasze biuro rachunkowe, dlatego stosujemy najnowocześniejsze metody zabezpieczania danych (certyfikaty SSL), które zapobiegają dostępowi osób niepowołanych do informacji zgromadzonych na naszym serwerze oraz dokumentacji dostarczanej przez naszych Klientów.

 

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z tytułu świadczonych usług.